כל מה שחשוב לדעת על הוצאת דרכון רומני

הייתם שמחים לנסוע, לעבוד, ללמוד ואולי גם לגור באירופה בלי מגבלת מקום וזמן? אם הינכם צאצאים של ילידי רומניה תוכלו להגשים את השאיפה על ידי הוצאת דרכון רומני וקבלת אזרחות מהמדינה.

 היתרונות שבאזרחות ודרכון רומני

מכיוון שרומניה חברה באיחוד האירופי, הוצאת אזרחות ודרכון ממדינה זו מעניקה קשת רחבה של יתרונות מהותיים לכם ולילדיכם. בין היתר, היא מאפשרת לכם להיכנס בקלות לכל מדינה בעולם לרבות הקלה בהוצאת ויזה אמריקאית. כמו כן, בעזרת הדרכון תוכלו ללמוד במחירים מסובסדים במוסדות אקדמיים מובחרים, וגם לעבוד, לסחור, לרכוש נדל”ן ולגור בכל מדינה בחבר העמים האירופי. אז אם השתכנעתם בכדאיות הדרכון, כל שנשאר לכם לעשות הוא לבדוק את זכאותכם ולהתחיל בהליך הגשת בקשה לאזרחות. נשמע פשוט? זהו, שלא ממש. אבל עם טיפול נכון הדבר בהחלט אפשרי.

מי זכאי להוציא דרכון רומני?

יש מספר קטגוריות שהעומדים בהן זכאים לקבל דרכון ואזרחות רומנית. כך למשל, זכאים לקבלת דרכון רומני כל צאצאי אזרחי רומניה לדורותיהם, וגם צאצאים של עד שלושה דורות אחורה של בעלי אזרחות רומנית מחודשת. בנוסף, מי שעזב את רומניה בין השנים 50 – 51 ובין 64 – 65 זכאי לחדש את אזרחותו. חשוב לציין כי סיבת הזכאות מהותית למורכבות הליך האישור ובכל מקרה מדובר בהליך מורכב שחשוב לדקדק בו בכדי למנוע קבלת תשובה שלילית, ובכדי לייעל ולקצר את ההליך הבירוקראטי. לכן, מומלץ לבצע את הצעדים עם משרד עורכי דין שתחום זה הינו התמחותו העיקרית.

תהליך הוצאת אזרחות ודרכון

בקשה לאזרחות רומנית מלווה בשורה ארוכה של מסמכים שיש להמציא, להכין ולהגיש לשגרירות רומניה או למשרד המשפטים הרומני. כל מסמך נבחן בקפדנות ורק אם כול המסמכים הנדרשים יימצאו מתאימים יתחיל הליך ארוך ומורכב של בחינת הבקשה. האישור הסופי של הבקשה הינו של ממשלת רומניה והמקבל חייב להישבע אמונים לשלטון. לאחר מכן יש לעדכן את שלטונות רומניה אודות כל שינוי בפרטים אישיים, ובהמשך יתקבל הדרכון המבוקש.

רק עם מומחים בתחום

מכיוון שמדובר בהשקעה משתלמת לטווח הארוך, ומכיוון שמדובר בהליך בירוקראטי סבוך במיוחד שכל שגיאה וטעות בו יכולה לעכב או לשלול את הבקשה, מומלץ שלא לבצע אותו לבד אלא לפנות למשרד עורכי דין מומחים בתחום. עדיף לבחור במשרד בוטיק שהוצאת דרכון רומני הינו תחום התמחותו העיקרית, הפועל מול רשויות השלטון והחוק ברומניה ומעודכן בכל סעיפי החוק השונים.

פנו אל משרד עם ניסיון רב והצלחות רבות בתחום, המכיר ויודע להתמודד עם מצבים שונים, שיטפל בכל היבטי ומרכיבי הבקשה, ייצג אתכם מול שלטונות רומניה ויעניק לכם יחס וליווי אישי בשקיפות מלאה וזמינות גבוהה לכל אורך ההליך. דוגמא מצוינת למשרד מומלץ הינו משרד הבוטיק של עורכי הדין דגני, הפעיל משנות השבעים ומתמקד בהגשת בקשות לדרכון רומני כבר יותר מחמש עשרה שנה. המשרד מספק שירותי נוטריון מלאים, פועל ישירות מול שגרירות רומניה ומקיים שיתופי פעולה עם משרדי עריכת דין ברומניה. מאחוריו מאות בקשות לדרכון ואזרחות שאושרו.

רומניה תמונהלקבלת עוד פרטים, מענה לשאלות וייעוץ מקצועי בכל הקשור להוצאת דרכון רומני הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עו”ד דגני בטלפון 03-5228899.

Comments

comments