3
השש זוכה לתמיכה מהבמה. צילום: יעקב סבן

מה שהיה אמור להיות מפגן  של העצמה לקהילה הגאה ובתמיכת העירייה, הפך לאירוע בעל טונים צורמים במיוחד. ראש העיר יונה יהב  הדהים את הקהל באומרו : "זאת העיר שלכם בדיוק כמו שזו העיר שלנו". הפעילה החברתית ד"ר יאלי השש הורדה מהבמה אחרי שפנתה בחריפות ליהב לגבי נושאים עירוניים שונים. "אם לא נוח ליהב לשמוע, שיבלע את הצפרדע. גם לי לא נוח לבלוע חלקיקים של זיהום אוויר", היא אומרת

התחושה בשבועות האחרונים הייתה כי השנה מצעד הגאווה יהיה מרגש, מרשים ומכבד במיוחד. לראשונה מאז שהחל בחיפה, דגלי הקהילה הצבעוניים נתלו בכל העיר, ראש העיר יונה יהב הכריז תמיכתו והזדהותו עם קיום המצעד וכולם חיכו לאירוע, אשר בסופו של דבר נשא טונים צורמים ותחושות כעס ועלבון.

בתום הצעדה ברחובות הכרמל הגיעו אלפי חברי הקהילה והמזדהים עימם לגן האם שם התקיימה עצרת שכללה נאומים של דוברים רלבנטים והופעה של הזמרת עדן בן זקן.

יהב עלה לבמה לשאת דברים, אולם כפי שמספר רוני, אחד הנוכחים באירוע, הם הצליחו להעליב ואף להרגיז רבים: "בסוף נאומו הוא אמר דברים שכביכול היו אמורים להיות בקטע friendly  ומקבל אבל היו אולי הדבר הכי מתנשא, הוא אמר ' תהינו, תחגגו, זו עיר שלכם כמו שזו העיר שלנו', אתה רציני?? זה כמעט כמו ברמה של להגיד 'גם ערבים הם בני אדם'. אני לא מבין איך הוא עדיין ראש עיר".

השיא היה בהמשך כשעלתה לבמה ד"ר יאלי השש, פמיניסטית הפעילה בארגון "אשה לאשה", שהחלה להקריא מדברים שכתבה בטורה האישי שהתפרסם אתמול (שישי) במקומון 'כלבו' החיפאי, אולם לא הספיקה לסיים אותם. זו הורדה מהבמה על ידי המאבטחים, שכן אנשי העירייה כנראה לא אהבו את העובדה שהיא הזכירה את זיהום האוויר, ארגון מי כרמל והבית בקרית חיים, השש  אמרה על הבמה ליהב, כי עליו לפרוש מכל תפקידיו בדירקטורים של האיגודים הציבוריים העוסקים בסביבה במפרץ חיפה בשל מה שהיא מכנה "שיתוף הפעולה" עם המפעלים.

בין השאר היא אמרה : "(יהב) הייתי רוצה שתחשוב על בעלי ההון ועל התאגידים המאיימים לחסל את חיפה, שנים אמרו לך שאם לא תיענה לתביעותיהם הכל פה ייהרס, אבל ההחלטות שאתה מקבל בעקבות תודעה כוזבת עולות לנו בבריאות…אני רוצה שתחשוב למשל על תאגיד המיים המתעמר בנו תושבי חיפה ובגלל שהשתכנעת כל כך שמה שהם עושים זה מה שצריך לקרות, תושבים המקבלים חשבונות פיקטיביים מתאגיד דורסני. תחשוב על הארנונה בחיפה מהיקרות ביותר בארץ שהיא אינה גזירת גורל".

לדברי ד"ר השש, כשהייתה לפני סיום נאומה קטעה אותה מנהלת אגף האירועים בעירייה, לא בגלל אילוצי זמן כפי שחשבה בתחילה אלא בגלל צנזורה. "התעקשתי לקרוא את הפסקה האחרונה שלי אבל הם כיבו את המיקרופונים ולא יכולתי להמשיך, אמרתי שאני מוכנה לרדת רק אחרי שאסיים להקריא, הקב"ט אמר לי שהוא קודם יקרא ורק אם יראה שזה בסדר יאשר לי לסיים את דבריי. זה לא מתפקידו של קצין ביטחון לאשר טקסט למצעד הגאווה, לא יכולים להחליט עבורי מה להגיד ומה לא".

– ואז פינו אותך בכוח.

"הם נורא לא רצו להגיע למצב פיזי של לפנות בכוח, מצד שני גם לא הצליחו להגיע למצב שיקבלו אישור לתת לי לדבר. לבמה עלו שתי חברותי, לילך בן דוד ונינה מזרחי ואחרי כעשרים דקות החליטו שהם הולכים על פינוי בכוח, פשוט גררו אותנו משם. לי זה לא כאב פיזית אבל לחברות שלי כן. מדהים שאירוע שהוא בסימן נשים העירייה בעצם הפעילה כוח כדי להשתיק אישה שעומדת על הבמה.

"המנחה הדראג קווין גלינה  כל כך כעסה ולא הסכימה להמשיך להנחות. האירוע יצא מצב מאד מסובך ומורכב גם עבור הקשת החיפאית כי זו עמותה של אנשים מקסימים שעשו המון להשיג את הדבר הזה והקשר עם העירייה חשוב להם, מצד שני קשה להם שהעירייה פתאום דורשת צנזורה. העירייה אמנם עוזרת לממן את המצעד אבל אין לה שום זכות לקבוע את התכנים שלו".

"הקהילה הגאה בחיפה היא באופן מסורתי קהילה פוליטית שהתפקיד שלה לא רק להשיג לעצמה זכויות ולהיות סקטוריאלית, אלא גם להתחבר למאבקים נוספים . לכן דיברתי גם כל זיהום האוויר, תאגיד מי כרמל והבית בקריית חיים. אנחנו רוצים לחיות בעיר טובה יותר, בסך הכל לשים אתגר ליונה יהב ולהראות לו שהוא יכול להיפרד מדפוסים ישנים".

ד"ר השש מגחכת נוכח העובדה שבעמוד הפייסבוק של העירייה פורסמה הודעה בה נאמר כי בעירייה מצרים על כך ש"הגברת שביקשו ממנה לרדת מהבמה לא הסכימה לרדת". "זהו חוסר הבנה מוחלט של המשמעות של מצעד הגאווה והתפקיד שלו, חוץ מזה שלקחו ממני את התואר ובמקום זה עשו ממני גברת, מישהי בלי שם שזה מקטין, כאילו הייתי אשה שנתקעה על הבמה"

– את יכולה להבין למה הם רצו שתרדי?

"כן, בסדר, הם אומנם מימנו את המצעד וזה לא נוח לשמוע ביקורת אבל חוסר נוחות היא לא תמיד סיבה לפעולה. בולעים את הצפרדע וממשיכים גם לי לא נוח לבלוע חלקיקים מזהמים בעיר או שתאגידי מים שולחים לי חשבונות פיקטיביות או לסבול מארנונה בין היקרות בארץ".

נכון לזמן כתיבת שורות אלו טרם התקבלה תגובת עיריית חיפה.

 

0

מותג האופנה הנחשק ARKETA הולך על קונספט יחודי של מכירה לוהטת לקראת החגים. עד 50% הנחה על מגוון פריטים במסיבת בריכה בווילה יוקרתית בקיסריה, תקליטן ובר משקאות

 זו הולכת להיות המסיבה הלוהטת של הקיץ. מותג האופנה ARKETA יוצא בקונספט מדליק של מכירה לקראת החגים הקרבים. מסיבת בריכה מטורפת בווילה יוקרתית בקיסריה, בה יוצגו מאות פריטים בהנחות של עד 50%, עם די ג'יי בסט מקפיץ ובר משקאות.

במכירה יוצגו מגוון פריטים כמו שמלות, חצאיות, אוברולים, מכנסיים, חולצות, בגדי גוף, שמלות תחרה, וסטים, ג'ינסים, פריטי ערב בגזרות מחטבות ופריטים בגזרות רחבות, בבדים נשפכים. טווח המחירים החל מ- 120 ₪ ועד 1,200 ₪.

 המכירה פתוחה לקהל הרחב והיא תתקיים בימים: שישי ה-31.8.18 בין השעות: 10:00-18:00, ובשבת ה-1.9.18 בין השעות 10:00-22:00 ברחוב הכוכבים 41 קיסריה.EmptyName 826

0

בתחילת השבוע באו בברית הנישואים יקיר ארזי וליחן אטיאס בגני אירועים הקאלה. השניים צעדו לתוך החופה, כשהם מלווים בתקיעות שופרים עם השיר "כל מה שביקשתי" של הראל מויאל.

למעלה מ- 600 אורחים שהגיעו והתרגשו מאוד מכניסת החתן והכלה ציפתה עוד התרגשות בשיר הסלואו אותו רקדו הזוג שחברתה הטובה של הכלה נעמי הקדישה להם את השיר "ברית עולם"

משם הדרך לרחבת הריקודים הייתה קצרה והאורחים שקפצו לרחבה לשמח חתן וכלה שעליה היה אחראי הדיג'יי יניב גז נהנו מאטרקציות רבות : קונפטי, קרח יבש, זיקוקים קרים, בועות סבון, בלוני אורז, בר אלכוהול.

אז לא היה מקום לטעויות והזוג המשיך לשמוח עם האורחים שנהנו מצ'ייסרים מפנקים ברחבה ומעגלת גלידת יוגורט תיאלנדית  של אולמי הקאלה

לנו נותר רק לומר מברוק.

 

0

תגידו מזל טוב לאולגה מלינטיב ואביתר חזן שאמרו איי דו זה לזו בגני אירועים הקאלה השבוע.

השניים ריגשו את 300 האורחים שהגיעו לשמוח איתם, כאשר נכנסו לחופה עם השיר בואי בשלום של איציק אורלב.בהמשך הערב החלה חפלת טברנה עם הזמר מושיקו מור,  שהקימה את כל האורחים על הרגליים ונמשכה עד לשעות הקטנות של הלילה. מה שבטוח כל האורחים קופצים רוקדים. הכי בשמח!!

צילום : פיני עמר.

0

1.גניבות ומעילות עובדים – ע"פ הסטטיסטיקה של לשכת בוחני ההונאות העולמי הערכה כי עסק טיפוסי מפסיד 5% מהכנסותיו בגין גניבות ומעילות.
2.כח אדם – נובע בעיקר מגיוס שגוי וחוסר שימור של עובדים טובים.
3.ניהול שגוי ושליטה במלאי – התנהלותו של המנהל משליכה באופן ישיר על התנהגות העובדים, לא רק בדרך תפקודם אלא גם ברמת נאמנותם לארגון.
ניהול מלאי מסודר מאפשר לבעל העסק או מנהלו לדעת את המצב הכי קרוב לאמת ומונע אובדנים נגררים.
4.התנהלות לאחר גילוי מעילה או גניבה – רב העסקים אינם יודעים לטפל במקרה בו עובד נתפס בגניבה או במקרה של חשד שמתעורר. טיפול נכון מקטין את הנזק ואף מחזיר את הכסף או חלקו לארגון.
5.פרצות במערכות מחשוב – מערכות המחשוב בעסק מכילות את לב הארגון החל מפרטים אישיים של עובדים, לקוחות וכלה בהסכמי סחר וכדו'. פרצות במערכות אלה עשויות להיות מנוצלות באופן לא חוקי (ריגול תעשייתי , פרטים וכדו') ולגרום נזק בל ישוער לעסק.

מתוך חוברת מחקר ' העסק שלך מפסיד כסף ! ' שפרסמה חברת "אם התוצאה" .
לקבלת החוברת המלאה ללא תשלום ניתן לפנות בבקשה לפקס : 088668664
לציין עבור חוברת מחקר.

0

פרק ראשון – שילוב הצורך והתובנה : ספר זה נועד לפזר את הערפל סביב תחום מניעת אובדן ולהוביל בדרך של זיהוי הצורך של הארגונים העסקיים בנתינת מענה מתאים ובמיצוי הפוטנציאל של שרותי מערך מניעת אובדן, אשר תוצאתם – בד בבד עם הגנה על הארגון – היא הגדלה ושיפור רווחיותו.

תובנות :
1. כל אובדן שנגרם, בין אם קטן ובין אם גדול, תוצאתו – פגיעה ברווחיות.
2. אובדן ונזק – ניתן להפחית לרמת המינימום.
3. שיטות הגניבה מתפתחות כל הזמן, על הקב"ט להיות יצירתי ובעל ראיה מרחבית וחדה כדי לזהות כל חריגה ולתת לה מענה .
4. כל חברה שבה קיים שילוב של כסף ואנשים, זקוקה למערך פיקוח ובקרה.
5. ניהול מלאי תקין חיוני לקבלת רמת האובדן האמיתית ולבדיקת רמת הרווחיות.
6. איסוף חומר ובדיקתו לעומק חיוניים למניעת נזק מחד , ולחשיפת החריג מאידך.
7. תוכנית ברורה וסדר פעולות ,עדיפויות , ממקדים אותנו במטרה.
8. הבנת הצורך במערך מניעת אובדן.
9. כדי להגיע לתוצאה הרצויה, יש לדעת קודם כל שדרושים אנשים מקצועיים המתאימים לעבודה זו.
10. מערך מניעת אובדן יימצה את הפוטנציאל שלו אם יזכה לשת"פ ולגבוי מהנהלת הארגון.
11. מודעות לאובדן בקרב עובדי הארגון תפחית את כמות האובדן.
12. כל ארגון עסקי יכול לקבל את סוג ההגנה המתאים לו, הן מבחינה תקציבית והן מבחינה כמותית.

0

בחודש מרץ האחרון נפתחה מסעדת לוקס של השף עלאא מוסא ושותפו לפרויקט אחמד אסאדי.

לוקס החדשה נפתחה ברחוב הנמל 13 בחיפה. את מתחם רחוב הנמל בחיפה כולנו כבר מכירים ואוהבים, יש בו משהו צעיר, מתחדש שנותן עוד צבע לחווית בילוי של לילה בעיר חיפה.

מסעדת לוקס הינה השילוב בין אוכל מקומי, עונתי ואישי של השף עלאא מוסא למקום בילוי קזואל בגובה העיניים. המוטו של מסעדת לוקס החדשה הינו שגם אוכל מצוין אפשר לאכול באווירה שמחה ונעימה.

את השף עלאא מוסא מכירים חובבי הקולינאריה מפועלו במסעדת אל מסרא בעכו. עלאא שהחל את דרכו דן גורמה ועבד במספר מסעדות תל אביביות ומשם המשיך לשבדיה בה עבד  במסעדות מכוכבות מישלן כמו La Rose ו – F12 מהן חזר אל עייר הולדתו עכו.

וכעת החליטו צמד השותפים להרחיב את שעות הפעילות ולפתוח גם בשבת בצהריים. המבלים יוכלו להנות מתפריט המסעדה המגוון והנגיש ולטובת המשפחות עיבו את התפריט בצהרי שבת גם במנות ילדים כמו  למשל שניצל דג עם פירה 52 ₪, שניצל עוף עם תפו"א 48 ₪ ופסטה עגבניות 48 ₪.

בתפריט העונתי הקבוע של מסעדת לוקס מנות כמו סביצ'ה דג  ים עם לבנה שנקליש, פלפל חריף ופיסטוק חלבי 46 ₪, טרטר ערבי של סינטה עם בורגול דק, טחינה יונה, פלפל וצנוברים 58 ₪, הר של פירות ים בחמאת שרי ולימון כבוש 69 ₪, פילה מוסר על ריזוטו פריקי ותרד בר לצד שעועית ירוקה ועוד הפתעות 92 ₪ ועוד רבות נוספות פרי יצירתו של השף עלאא מוסא.

ימי פעילות: ראשון עד שישי: 18:00 עד לקוח אחרון, שבת – חדש! 12:30-17:00 ו-18:30 עד לקוח אחרון.

מסעדת לוקס, רחוב הנמל 13, חיפה. טלפון להזמנות 077-2060970

0

פארק מים אקסטרים יפתח בחוצות המפרץ אאוטלט  ללא תשלום הפארק ייפתח ל 5 ימים החל מ 20.8 עד ה 24.8, יכלול  אטרקציות ומתקני מים רבים לילדים וכל המשפחה  כולל: מבוך מלחמת המים – חדש  המתפרס על פני  120 מטר מרובע

מתחם חוצות המפרץ OUTLET המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  יקים  לקהל הרחב פארק מים אקסטרים,  למשך 4 ימים, ללא תשלום.

הפארק יפעל החל מה  20.8 עד ה 24.8 ויכלול מגוון רחב של אטרקציות ומתקני מים לילדים, בני נוער ולכל המשפחה. בין המתקנים: מתקן חדש, מבוך מלחמת המים המתפרס על פני  120 מטר מרובע עם רובי מים. מגלגשת מים קמיקזה בגובה 6 מטר.  מתנפחים,   מגלשת ענק וולקנו,   בריכת מים 50 מ"ר עם סירות פדלים לקטנטנים,   מגלשת מים טיטניק בגובה 5 מטר.

לדברי חיים חורש מנכ"ל מתחם חוצות המפרץ אאוטלט, "על מנת לבדל את חוצות המפרץ  אנו משלבים פעילויות חווייתיות.  פתיחת פארק המים מכוונת לסוף חודש אוגוסט, כאשר מסתיימות הקייטנות, וההורים נותרים ללא מענה.  כך, יוכלו המשפחות  להנות במשך ארבעה ימים,  מפארק מים אקסטרים ייחודי,  ללא תשלום  וכן  להינות גם מפעילות נוספות לילדים ושופינג משתלם".

הפארק יתקיים בימי חול החל משעה 11.00 עד 18.00  ובשישי בשעות :  10:00-14:00.מומלץ להביא בגד ים ומגבת.*ניתן להגיע למתחם ברכבת מכל מקום בארץ (יש תחנת רכבת במקום)

 

0

עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר, יקיים בשיתוף עם סטימצקי אירוע מלא השראה, להורים ולילדים, במסגרתו יכירו את סיפורו של נער צעיר, שהגשים חלום.

במרכז האירוע מפגש מיוחד, מהנה ומרתק עם הסופר הצעיר, דן פלג, שכתב את ספרו הראשון בהיותו בן  11 בלבד! במהלך המפגש יקריא דן קטעים מספרו "אולטרה 66 ומלחמתו בנמלה הענקית עם הארס הקטלני". בנוסף, תתקיים הפעלה הקשורה בספר ופלג יענה על שאלות הילדים.

המפגש יתקיים ביום ראשון ה-12.8 בשעה 17:00 בסניף סטימצקי בעופר גרנד קניון.

דן פלג, בקרוב בן 13, מגדיר את תהליך כתיבת הספר כהגשמת חלום. בניגוד לגילו הצעיר הוא שולח לקוראים, צעירים ומבוגרים, מסר עתיק, אך תמיד נכון: "אם יש לכם חלום, לכו ותגשימו אותו".

בימים אלה הספר יוצא לאור יחד עם אתר אינטרנט www.ultra66.co.il המציע פעילות העוסקת בספר – דפי צביעה, משחקים וכיף לשעות הפנאי, וכן היכרות עם הילד דן, שמכניס את הילדים והוריהם להרפתקה שיצר.

מבקרי הספרות ואנשי התקשורת היללו את ספרו של דן: גבי זוהר, רדיו צפון 104.5: "אני מוקסם, ספר ראשון נפלא. הרפתקה מלאת יצירתיות ודמיון"

שרית פלד – ספרי ילדים, השראה וחיבור ליעוד: "עלילה מרתקת וסוחפת, בשפה נגישה לילדים צעירים. חובה קריאה!"

אתר wemoms – אמהות יוצרות קהילה: "ספר הביכורים של פלג מלא בחן והתלהבות שרק ילד בגילו יכול להעביר בצורה כל-כך אותנטית ונפלאה. פלג בהחלט יודע לתת לקוראים שלו את התחושה שהוא יודע מה הוא עושה. הנוכחות שלו נמצאת בין דפי הספר. התרגשות קשה לזייף."  

האירוע  יתקיים בסניף סטימצקי, שבקומה הראשונה הכניסה חופשית לקהל הרחב!

0

חג המוסיקה הישראלית יוצא לדרך בסימן חדוות הגילוי של המוסיקה האומנותית הנכתבת כאן ועכשיו, ויתקיים השנה בחמש ערים, מצפון עד דרום, עם למעלה מ-20 קונצרטים, קלאסיקות ישראליות לצד יצירות חדשות ומקוריות ושילובים מוסיקליים מפתיעים.
הפסטיבל יארח סולנים בינלאומיים רבים ביניהם, הסופרן הילה בג'יו, הפסנתרן ירון רוזנטל, הצ'לנית רבקה גולני, המצו-סופרן נועה פרנקל והמנצח רוברטו פטרנוסטרו.

שש יצירות חדשות שהוזמנו במיוחד לפסטיבל יבוצעו בבכורה עולמית מאת המלחינים, יוסי מר-חיים, רחל גלעין, עמוס אלקנה, שרית שליי זונדינר, סיוון שנהב שב ואודי פרלמן.  אליהם יצטרפו בבכורה עולמית יצירותיהן של המלחינות רלי מרגלית, מעיין צדקה ומרגרט וולף ויבוצעו על ידי מיטב האנסמבלים, הסולנים והסימפוניות בארץ.

הפסטיבל עשיר השנה בחיבורים אמנותיים מסקרנים על הבמה, ביניהם הזמר יונתן רזאל יופיע עם הסימפונייטה הישראלית באר שבע, המלחין בעז בן משה בבכורה ליצירתו הלאה ממני – שמבוססת על טקסטים טרנסג'נדרים.
סונטת טראמפ של אבנר חנני, שנכתבה לפסנתר ולקטעי וידאו מנאומיו של דונלד טראמפ.ערבי מחווה לזמר העברי אמנותי עם זמרות האופרה קלייר מגנאג'י ומיכל אוקון. ומופע מוסיקלי סוחף שמשלב מוסיקה מערבית וערבית של תייסיר אליאס וחברים.

לצד אלו יבוצעו בחג "קלאסיקות" ישראליות ביצירות סימפוניות נפלאות של המלחינים פאול בן חיים, אנדרה היידו ומרק קופיטמן, וערבי מחווה מוסיקליים לפסנתרנים עדן-תמיר, למלחין עמי מעייני, למנצח מנדי רודן ולמלחין פרנק פלג.

המנהל האמנותי החדש של הפסטיבל, עודד זהבי: "זוהי חגיגה אמיתית לאוהבי המוסיקה. הקהל מוזמן להיפתח, להכיר וליהנות משלל סגנונות מוסיקליים ויצירות ושילובים מרתקים עם מלחינים צעירים ויצירות שיוקדשו לאבני הדרך במוסיקה הישראלית".
הכניסה לכל האירועים – חופשית! במימון משרד התרבות והספורט

12-17 בספטמבר: חג המוסיקה הישראלית: חיפה, ירושלים, תל אביב, באר שבע וזיכרון יעקב
מנהל אמנותי: עודד זהבי | מנהל אדמיניסטרטיבי: יורם יונגרמן | הפקה: המכון למוסיקה ישראלית.

 

0

רשת המזון המובילה מחסני השוק, משיקה לראשונה שירותי אונליין להזמנות ברשת עבור לקוחות החברה בנשר, חיפה הקריות והסביבה. שירות הזמנות האונליין המתקדם החל לפעול השבוע באמצעות אתר האינטרנט והאפליקציה המתקדמת ויהיה זמין עבור לקוחות הצפון אשר יהנו מדי יום ממוצרים איכותיים וטריים  מסניף הדגל בנשר

רשת המזון המובילה, מחסני השוק, משיקה לראשונה באזור הצפון שירותי אונליין להזמנות ברשת עבור לקוחות החברה מאזור נשר, חיפה, הקריות והסביבה. שירות הזמנות האונליין המתקדם החל לפעול והוא וזמין ללקוחות הצפון לביצוע ההזמנות בקלות וביעילות באמצעות אתר האינטרנט והאפליקציה. לקוחות האונליין יהנו מדי יום ממוצרים איכותיים וטריים מסניף הדגל בנשר.

מחסני השוק הנה אחת מרשתות המזון המובילות בארץ, אשר מתחייבת למחירים הנמוכים ביותר לסל קניות לאורך כל השנה. לרגל השקת השירות החדש עבור תושבי הצפון, תציע הרשת משלוח חינם לזמן מוגבל.

איתי נעמן, מנהל השיווק של רשת מחסני השוק ,מסר : "אנו שמחים להרחיב את שירותי האונליין שלנו לאזור הצפון ולהנגיש את חווית הקנייה הנוחה והמהירה באמצעות אתר ה-  Ecommerce המתקדם ביותר בארץ. אנו צופים כי עם השקת שירותי האונליין בצפון הארץ נציג גידול בהיקף המכירות ונמשיך לפעול רבות בכדי להציע ללקוחותינו הנאמנים את סלי הקניות הטריים, האיכותיים והמשתלמים ביותר בארץ".

עוד הוסיף נעמן "אנו מזהים מגמת התחזקות ודרישה מהשטח להרחבת שירותי האונליין ולהזמנות ברשת. אם בעבר הדבר בא לידי ביטוי יותר בענפי החשמל והאופנה, כיום מבינים הצרכנים כי הזמנת סל קניות ברשת חוסכת להם הרבה מאוד זמן והתעסקות לוגיסטית רבה בעת ביצוע הקניות בסניפים. בכוונתנו להנגיש את הטכנולוגיות למגוון רחב ביותר של קהלים החל מצעירים וכלה במבוגרים באמצעות מבצעים ייעודיים וממשק קל ופשוט לתפעול אשר יעודד שימוש בפלטפורמות אלו ככל שניתן".

מחסני השוק- נשר: מתחם "מבנה" תל חנן- דרך בר יהודה 147.

לביצוע הזמנות באתר האינטרנט:

https://www.mck.co.il/

כתבות נוספות