3
השש זוכה לתמיכה מהבמה. צילום: יעקב סבן

מה שהיה אמור להיות מפגן  של העצמה לקהילה הגאה ובתמיכת העירייה, הפך לאירוע בעל טונים צורמים במיוחד. ראש העיר יונה יהב  הדהים את הקהל באומרו : "זאת העיר שלכם בדיוק כמו שזו העיר שלנו". הפעילה החברתית ד"ר יאלי השש הורדה מהבמה אחרי שפנתה בחריפות ליהב לגבי נושאים עירוניים שונים. "אם לא נוח ליהב לשמוע, שיבלע את הצפרדע. גם לי לא נוח לבלוע חלקיקים של זיהום אוויר", היא אומרת

התחושה בשבועות האחרונים הייתה כי השנה מצעד הגאווה יהיה מרגש, מרשים ומכבד במיוחד. לראשונה מאז שהחל בחיפה, דגלי הקהילה הצבעוניים נתלו בכל העיר, ראש העיר יונה יהב הכריז תמיכתו והזדהותו עם קיום המצעד וכולם חיכו לאירוע, אשר בסופו של דבר נשא טונים צורמים ותחושות כעס ועלבון.

בתום הצעדה ברחובות הכרמל הגיעו אלפי חברי הקהילה והמזדהים עימם לגן האם שם התקיימה עצרת שכללה נאומים של דוברים רלבנטים והופעה של הזמרת עדן בן זקן.

יהב עלה לבמה לשאת דברים, אולם כפי שמספר רוני, אחד הנוכחים באירוע, הם הצליחו להעליב ואף להרגיז רבים: "בסוף נאומו הוא אמר דברים שכביכול היו אמורים להיות בקטע friendly  ומקבל אבל היו אולי הדבר הכי מתנשא, הוא אמר ' תהינו, תחגגו, זו עיר שלכם כמו שזו העיר שלנו', אתה רציני?? זה כמעט כמו ברמה של להגיד 'גם ערבים הם בני אדם'. אני לא מבין איך הוא עדיין ראש עיר".

השיא היה בהמשך כשעלתה לבמה ד"ר יאלי השש, פמיניסטית הפעילה בארגון "אשה לאשה", שהחלה להקריא מדברים שכתבה בטורה האישי שהתפרסם אתמול (שישי) במקומון 'כלבו' החיפאי, אולם לא הספיקה לסיים אותם. זו הורדה מהבמה על ידי המאבטחים, שכן אנשי העירייה כנראה לא אהבו את העובדה שהיא הזכירה את זיהום האוויר, ארגון מי כרמל והבית בקרית חיים, השש  אמרה על הבמה ליהב, כי עליו לפרוש מכל תפקידיו בדירקטורים של האיגודים הציבוריים העוסקים בסביבה במפרץ חיפה בשל מה שהיא מכנה "שיתוף הפעולה" עם המפעלים.

בין השאר היא אמרה : "(יהב) הייתי רוצה שתחשוב על בעלי ההון ועל התאגידים המאיימים לחסל את חיפה, שנים אמרו לך שאם לא תיענה לתביעותיהם הכל פה ייהרס, אבל ההחלטות שאתה מקבל בעקבות תודעה כוזבת עולות לנו בבריאות…אני רוצה שתחשוב למשל על תאגיד המיים המתעמר בנו תושבי חיפה ובגלל שהשתכנעת כל כך שמה שהם עושים זה מה שצריך לקרות, תושבים המקבלים חשבונות פיקטיביים מתאגיד דורסני. תחשוב על הארנונה בחיפה מהיקרות ביותר בארץ שהיא אינה גזירת גורל".

לדברי ד"ר השש, כשהייתה לפני סיום נאומה קטעה אותה מנהלת אגף האירועים בעירייה, לא בגלל אילוצי זמן כפי שחשבה בתחילה אלא בגלל צנזורה. "התעקשתי לקרוא את הפסקה האחרונה שלי אבל הם כיבו את המיקרופונים ולא יכולתי להמשיך, אמרתי שאני מוכנה לרדת רק אחרי שאסיים להקריא, הקב"ט אמר לי שהוא קודם יקרא ורק אם יראה שזה בסדר יאשר לי לסיים את דבריי. זה לא מתפקידו של קצין ביטחון לאשר טקסט למצעד הגאווה, לא יכולים להחליט עבורי מה להגיד ומה לא".

– ואז פינו אותך בכוח.

"הם נורא לא רצו להגיע למצב פיזי של לפנות בכוח, מצד שני גם לא הצליחו להגיע למצב שיקבלו אישור לתת לי לדבר. לבמה עלו שתי חברותי, לילך בן דוד ונינה מזרחי ואחרי כעשרים דקות החליטו שהם הולכים על פינוי בכוח, פשוט גררו אותנו משם. לי זה לא כאב פיזית אבל לחברות שלי כן. מדהים שאירוע שהוא בסימן נשים העירייה בעצם הפעילה כוח כדי להשתיק אישה שעומדת על הבמה.

"המנחה הדראג קווין גלינה  כל כך כעסה ולא הסכימה להמשיך להנחות. האירוע יצא מצב מאד מסובך ומורכב גם עבור הקשת החיפאית כי זו עמותה של אנשים מקסימים שעשו המון להשיג את הדבר הזה והקשר עם העירייה חשוב להם, מצד שני קשה להם שהעירייה פתאום דורשת צנזורה. העירייה אמנם עוזרת לממן את המצעד אבל אין לה שום זכות לקבוע את התכנים שלו".

"הקהילה הגאה בחיפה היא באופן מסורתי קהילה פוליטית שהתפקיד שלה לא רק להשיג לעצמה זכויות ולהיות סקטוריאלית, אלא גם להתחבר למאבקים נוספים . לכן דיברתי גם כל זיהום האוויר, תאגיד מי כרמל והבית בקריית חיים. אנחנו רוצים לחיות בעיר טובה יותר, בסך הכל לשים אתגר ליונה יהב ולהראות לו שהוא יכול להיפרד מדפוסים ישנים".

ד"ר השש מגחכת נוכח העובדה שבעמוד הפייסבוק של העירייה פורסמה הודעה בה נאמר כי בעירייה מצרים על כך ש"הגברת שביקשו ממנה לרדת מהבמה לא הסכימה לרדת". "זהו חוסר הבנה מוחלט של המשמעות של מצעד הגאווה והתפקיד שלו, חוץ מזה שלקחו ממני את התואר ובמקום זה עשו ממני גברת, מישהי בלי שם שזה מקטין, כאילו הייתי אשה שנתקעה על הבמה"

– את יכולה להבין למה הם רצו שתרדי?

"כן, בסדר, הם אומנם מימנו את המצעד וזה לא נוח לשמוע ביקורת אבל חוסר נוחות היא לא תמיד סיבה לפעולה. בולעים את הצפרדע וממשיכים גם לי לא נוח לבלוע חלקיקים מזהמים בעיר או שתאגידי מים שולחים לי חשבונות פיקטיביות או לסבול מארנונה בין היקרות בארץ".

נכון לזמן כתיבת שורות אלו טרם התקבלה תגובת עיריית חיפה.

 

0

בלב גבעת טל שבקרית אתא , שוכן הסטודיו לפילטיס של יפעת, מקום פסטורלי ושקט בחצר שכולה בוסתן ירוק באווירה קסומה, המציע מגוון שיעורי פילטיס בהתאמה אישית ובקבוצות קטנות ואינטימיות  תוך כדי חווית תרגול ולימוד ייחודית המאפשרת לכם תחושת איזון מושלם לגוף והנפש.

במסגרת פעילות הסטודיו תוכלו למצוא מגוון מסלולים המותאמים לסוג האימון שמתאים לכם, פילאטיס מזרון למתחילים, למתקדמים, לנשים בהריון ולנשים אחרי לידה ,בימי האביב והקיץ החמים תוכלו ליהנות משיעורי אקווה פילאטיס  המתקיימים בתוך בריכה מחוממת. הפעילות מתבצעת תוך שימת דגש על שיפור היציבה, חיזוק ושיפור גמישות הגוף ויצירת איזון.  הסטודיו מציע שימוש באביזרים ועזרים חדשניים כמו: קוביות יוגה ,טיאראקס, מצופים וכדורים מיוחדים המעצימים את חווית האימון.

אז מזה בעצם פילאטיס?

פילאטיס נחשב היום לשיטת האימון הבריאה ביותר התורמת רבות לאיזון הגוף והנפש, הוא מחטב את הגוף, והופך אותו לארוך יותר ומהודק, היציבה משתפרת , הישבן הופך מוצק יותר ובכלל הגמישות משתפרת מאוד,  התרגול בפילאטיס מחזק את שרירי רצפת האגן שזהו נושא מאוד חשוב עבור נשים ובאופן כללי מספק חווית אימון כיפית ומהנה במיוחד.

בנוסף הפילאטיס מיועד גם לספורטאים, שכן, לעיתים קרובות  ספורטאים עובדים חזק מידי ומפעילים קבוצות שריר גדולות בלבד ואינם מצליחים לבודד שרירים עמוקים וקטנים התומכים בעמוד השדרה ובשאר החלקים החשובים ולכן חשוב לדעת כי תרגול הפילאטיס מאפשר את ההשלמה הנכונה לכל שאר הפעילויות.

אקווה פילאטיס: זו שיטת תרגול מיוחדת במינה שמתבצעת בתוך המים ובטמפרטורה נעימה, מדובר בחוויה המספקת  תחושה של קלילות ורעננות רבה לתרגול, בנוסף כוח ההתנגדות שקיים במים מאפשר להוציא כמות מאוד גדולה של אנרגיה, השיעור נבנה בהתאמה ובליווי עזרים אטרקטיביים ומגוונים.

במסגרת האימון, יתלוו לשיעור צלילים של מוסיקה נעימה בקצב שאנטי בליווי הוראות עדינות של מדריכת הסטודיו, המפקחת על כל תנועה ונשימה שלך, כל תנועה נעשית מתוך ריכוז רב , דיוק ושמירה על נשימה נכונה,  המאפשרים התכנסות של הגוף והנפש פנימה למען חווית העצמה אישית, פיסית ורוחנית גם יחד.

בסטודיו של יפעת תוכלו להתנתק מהמולת היום ולקחת לעצמכם פיסת שלווה וזמן של טעינת מצטברים ,דרך תרגולים המותאמים לכן ובליווי אישי המעניק לכן תחושה שהשיעור הוא רק בשבילכן ולהנאתכן.

ניתן ליצור קשר בטלפון- 0548322450

 

0

ביה"ס הריאלי העברי בחיפה נתן השבוע את האות לתחילת פעילותה של תנועת הנוער החדשה לתלמידים מכווני טכנולוגיה במרתון בן 12 שעות של מציאת פתרונות טכנולוגיים לנכי צה"ל

 ביה"ס הריאלי העברי בחיפה ממשיך לרתום את המדע והטכנולוגיה לטובת הקהילה, והפעם בדמות תנועת נוער חדשה המיועדת לתלמידים מוכווני טכנולוגיה בכיתות ז' – ט'.  תנועת המט"צים המושתתת על ערכים חברתיים ומאפשרת לתלמידים בעלי אוריינטציה טכנולוגית לגעת בידע, ביצירה, בפיתוח ובהמצאה. פעילות תנועת הנוער כוונה הפעם לקהילת בית הלוחם, במציאת פתרונות לנכים שנפצעו במהלך שירותם הצבאי.

במרתון בן  12 שעות, במתחם המייקרים בסניף מטו"ס בהובלת מובילי הטכנולוגיה בסניף (יוליה אלקין, אורי גרויא והילה קינן).

באירוע השתתפו חברי בית הלוחם תלמידים, מורים והורים שהתנדבו לסייע במתן פתרונות ולשמש כמומחי תוכן. הם שקדו יחד על רעיונות ומציאת פתרונות והגיעו לתוצאות יפות, ביניהן:

צעיר שנפצע בתאונת דרכים וראייתו בעין שמאל נפגעה ביקש פתרון טכנולוגי לעובדה שאינו מבחין במכשולים מצדו השמאלי. צוות מהילדים פיתח אב טיפוס למכשיר המתריע על מכשולים כנ"ל ומולבש על ידו השמאלית עם אפשרות לכוונון המרחיק מהמכשול.

עוזי רוזן, מוביל הטכנולוגיה בבית הספר:פתיחת תנועת נוער המיועדת לתלמידים בעלי אוריינטציה טכנולוגית הינה התגשמות של אחת המטרות החשובות לנו כחברה וכקהילה. החבירה לקהילת בית הלוחם תרמה ליצירת קשר בלתי אמצעי בין שתי הקהילות.מעבר למטרה הסופית של מציאת פתרונות טכנולוגיים לבעלי מוגבלויות, אנחנו בונים מנהיגות מיוחדת נוספת שפניה אל הקהילה ובכך חשיבותה.

זהבית זליג, מנהלת מטו"ס: פעילות המטצי"ם משלבת בין חדשנות פדגוגית, תכניות לימודים מתקדמות ומיומנויות של המאה ה – 21 ועשיה חברתית ערכית. אני מברכת על שיתוף הפעולה עם בית הלוחם ובטוחה שימשיך גם בשנים הבאות.

0

מסלולי בריחה, הישרדות במאדים, תיאטרון בובות, קידוד ועולמות וירטואלים – אלו רק חלק מההשתלמויות של  מורי בית הספר הריאלי העברי בחיפה, הנערכים כבר בימים אלו לקראת שנת הלימודים הבאה.

 עם יציאת התלמידים לחופש הגדול, ניצלו מורי ביה"ס הריאלי את הימים הראשונים של החופשה להשתלם ולהתכונן לשנת הלימודים הבאה. במסגרת תוכנית ההשתלמויות יצאו מורי ביה"ס למגוון סדנאות ופעילויות בתחומי עניין ייחודיים שהתקיימו בחיפה ומחוצה לה.

בין ההשתלמויות מסלולי בריחה העוסקים בהישרדות במאדים, תיאטרון בובות ככלי לביצוע הבנה עבור מורי מדעי הרוח והשפה, מרתון מורים יוצרים Ideation  – העוסק בתהליכי חשיבה על רעיונות למיזמים חינוכיים טכנולוגים והשתלמות בעיצוב הוראת הטכנולוגיה בבית הספר, בכללם בעולמות הווירטואלים.

 לדברי שושי עידן, סמנכ"לית פדגוגיה ביה"ס הריאלי העברי בחיפה:

"ההשתלמויות הנוגעות במגוון רחב של נושאים ומקצועות הן צעד פדגוגי נוסף של ביה"ס להרחבת בסיס הידע של המורים והתלמידים והענקת כלים חדשניים ללמידה משמעותית ומאתגרת עבור המורים ומהם לתלמידים.

0

מתחם חוצות המפרץ OUTLET המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  יקים לקהל הרחב פארק מים אקסטרים, למשך 4 ימים, ללא תשלום.

הפארק יפעל החל מה  20.8 עד ה 24.8 ויכלול מגוון רחב של אטרקציות ומתקני מים לילדים, בני נוער ולכל המשפחה. בין המתקנים: מתקן חדש, מבוך מלחמת המים המתפרס על פני  120 מטר מרובע עם רובי מים. מגלגשת מים קמיקזה בגובה 6 מטר. מתנפחים, מגלשת ענק וולקנו, בריכת מים 50 מ"ר עם סירות פדלים לקטנטנים, מגלשת מים טיטניק בגובה 5 מטר.

לדברי חיים חורש מנכ"ל מתחם חוצות המפרץ אאוטלט, "על מנת לבדל את חוצות המפרץ  אנו משלבים פעילויות חווייתיות. פתיחת פארק המים מכוונת לסוף חודש אוגוסט, כאשר מסתיימות הקייטנות, וההורים נותרים ללא מענה.  כך, יוכלו המשפחות להנות במשך ארבעה ימים, מפארק מים אקסטרים ייחודי, ללא תשלום וכן להינות גם מפעילות נוספות לילדים ושופינג משתלם".

הפארק יתקיים בימי חול החל משעה 11.00 עד 18.00  ובשישי בשעות : 10:00-14:00.מומלץ להביא בגד ים ומגבת.

*ניתן להגיע למתחם ברכבת מכל מקום בארץ (יש תחנת רכבת במקום)

0

נדרשים להחליף פנס או מראה במשאית שלכם? מחפשים גשרי תאורה או מערכת כריזה מקצועית לרכבי בטחון או הצלה? מחפשים נורות איכות מגרמניה לרכב משאיות ואוטובוסים ? לפניכם מספר טיפים בסיסיים שיבטיחו רכישה נכונה של מוצרי חשמל, תאורה ואבזרים לרכב שלכם.

בין אם אתם נוהגים ברכב פרטי, משאית, אוטובוס או רכב ביטחון והצלה, יש בשוק המקומי חברות המציעות חלקי חשמל, תאורה ואבזרים לסוגים שונים של רכבים. הבעיה היא שחברות אלו אינן עומדות בשורה אחת של איכות, אמינות ואחריות. כדי לעזור לכם ברכישה נכונה של מוצרים לפניכם כמה עצות בסיסיות שחשוב לדעת.

מבחר גדול של  מוצרים – חשוב לדעת שבימינו כמעט כל מוצר חשמל, תאורה או אביזר לרכב מוצע בשלל דגמים, מהם ניתן לבחור את המתאים ביותר לצרכים, לרצונות והגדרות תקציב. לכן, אל תסתפקו בבית עסק המציע מבחר מצומצם ומוגבל של סחורות, אלא פנו למקור כמו חברתד.ש. לאופרהמספקת מבחר גדול ועשיר של מוצרים לרכבים. כדאי שתהיה לכם כתובת אחת עבור מגוון צרכים לרכב הפרטי ולרכב העבודה, המספקת שלל סוגי מוצרים לרבות חלקי תאורה וחשמל, ציוד הנדסי ומכני ואביזרים.

 • איכות מעל הכול – אמנם יש בשוק מגוון גדול של חלקי חשמל, תאורה ואבזרים לרכב, אולם לא כולם זהים באיכותם. יש בשוק לא מעט חיקויים זולים שאינם פועלים כשורה או מאריכים ימים עבור מוצרים שונים לרכבים פרטיים, משאיות, רכבי מסחר ורכבי הצלה. לכן, חשוב לבחור בבית עסק המחזיק במלאי שהוא גם גדול וגם איכותי, עם מוצרים של מותגים מוכרים ומוערכים, כגון נורות איכות לרכב תוצרת גרמניה.
 • עמידה בתקנים – אחת הדרכים הטובות ביותר לוודא את איכות המוצרים שאתם רוכשים היא היותם עומדים בדרישות תקני איכות מקומיים ובינלאומיים מובילים ומחמירים.
 • ייבוא מוצרים – בכדי לרכוש חלקים ואביזרים איכותיים במחירים טובים, עדיף לחפש מקור שמייבא ומשווק באופן ישיר את מוצריו. כך תיחסך מכם עלות דמי תיווך ותזכו במוצר טוב לרכב במחיר הוגן ביותר.
 • שירות מקצועי ואמין – יש לדעת כי טיב השירות המוצע חשוב לא פחות מאשר איכות המוצרים. לכן יש לבחור בבית עסק המעניק שירות מקצועי, אמין ויעיל, שאתם יכולים לסמוך על המלצותיו. כמו כן, עובדיו מכירים לעומק את מכלול המוצרים שהם מחזיקים ויכולים לייעץ לכם בבחירת הפריטים המתאימים ביותר לרכב ולצרכים שלכם. שימו לב שביכולתם לספק לכם שירות יעיל ומהיר גם אם מדובר בהזמנה קטנה.

בשורה התחתונה, המקום הטוב יותר לרכישת חלקי חשמל, תאורה ואבזרים לרכבים פרטיים, משאיות, אוטובוסים ורכבי בטחון והצלה, הינו מקור מוכר, יציב ומומלץ בשוק. דוגמא נאה לכך מהווה החברה הוותיקה והמוערכת ד.ש. לאופר שווק בע"מ,שתחום זה הינו התמחותה העיקרית, וששמה הטוב עשה לו כנפיים בכל רחבי הארץ. החברה מייבאת ומשווקת מבחר גדול של מוצרים תוך שימת דגש על איכותם ועמידתם בתקנים בינלאומיים, מתוך שאיפה להביא לציבור הישראלי סטנדרטים גבוהים ומתקדמים ביותר בתחום. החברה יכולה לספק פתרונות נכונים לכל צורך והיא מעניקה ללקוחותיה המקצועיים, העסקיים והפרטיים שירות אישי, מהיר, יעיל ואמין עם אחריות מקיפה.

לקבלת עוד מידע ופרטים בנושא הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת ד.ש. לאופר שווק בע"מ באתרבטלפון 04-8405533 או ב facebook

0

מעוניינים לרכוש מכונה ייעודית לחריטת שמות על גבי טבעות? רוצים לשדרג את הנגרייה עם מכונות CNC מתקדמות לייצור מטבחים? כדאי שתכירו את חברת אן.טי.אן.טק.

 חברת אן.טי.אן.טק בע"מ מתמחה בייבוא ושיווק מכונות חיתוך וחריטה, לרבות מכונות לייזר, כרסמות, פלוטרים, מכונות מג'יק, CNC ROUTER ומשחזות. המוצרים מעניקים פתרונות מתקדמים למגוון צרכים של ענפים במשק, החל מתעשיות הייטק למערכת הביטחון ועד לענפי היודאיקה והתכשיטנות.

מוצרי החברה מסופקים עם אחריות מקיפה ושירות מיידי עבור מחירים אטרקטיביים במיוחד. בנוסף, לחברה ניסיון וידע טכני רב בתחום, והיא פועלת עם ספקים אמינים ומשווקת רק חלקים איכותיים שאיכותם נבחנה בקפידה. נתונים אלו מאפשרים לה לספק לכל לקוח מוצר המתאים במדויק לצרכיו הייחודיים.

איכות ומצוינות כמילות מפתח

בין אם מדובר במכונות לייזר ו- CNC, פלוטרים, מכונות מג'יק, פייבר לייזר לסימון וחיתוך מתכות, או כל מכונה אחרת – עם אן.טי.אן.טק תוכלו לרכוש מכונות איכותיות סטנדרטיות, יד שנייה וכאלו המותאמות במדויק לצרכים שלכם. מדובר במכשור מתקדם וחדשני עם רמה גבוהה ביותר של דיוק ומהירות ביצוע אופטימאלית.

הוכחה לאיכות מוצרי החברה מספקות אלפי המכונות שהיא מכרה בשנים האחרונות למגוון לקוחות במשק, אשר הפכו ללקוחות קבועים השבים וקונים עוד מכונות שהחברה מייבאת ומשווקת ממיטב היצרנים בעולם. פעילות החברה נוסעת מרצון לענות על מחסור שהיה קיים בשוק המקומי, על ידי אספקת מכונות מתקדמות ואיכותיות הנדרשות בתחזוקה פשוטה ולא יקרה, ונמכרות במחירים הוגנים ונוחים.

מכונות מתקדמות למגוון ענפים וצרכים

המוצרים שחברת אן.טי.אן.טק מייבאת ומשווקת מספקים מענה למגוון צרכים, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

 • נגרות – מכשירי CNC מספקים מענה מתקדם לצרכי נגריות, בין היתר עבור הקמת מטבחים ולייצור פיתוחי עץ בתל מימד.
 • תכשיטים – מוצרי CNC מעולים גם לצרכים שונים של תעשיית התכשיטים. מכונות פייבר לייזר מספקות רמה גבוהה ומדויקת ביותר של חריטה וחיתוך באופן יעיל, בטוח ומהיר. בנוסף, מכונות מג'יק שהחברה הינה נציגה בלעדית שלהן, מצוינות לשלל צרכים של תעשיית התכשיטים לרבות עבור חריטת טבעות מחומרים שונים, חריטה וחיתוך של אותיות, שמות וגרפיקה, מוצרי יודאיקה, תליונים וצמידים, ולייצור תבניות ווקס תלת ממדיות.
 • לימודים – בתי ספר מקצועיים רבים רוכשים מהחברה מכונות עבור הסדנאות השונות שלהם. כמו כן, מכונות לייזר CO2 מתאימות לעוד מגוון מוסדות חינוך כגון בתי ספר ומתנסים.
 • חנויות פופ ופרסום – לרבות ייצור שלטים ממתכות, עץ או פלסטיק דו שכבתי, ייצור מתנות ומוצרי פרסום באמצעות חריטה על פרספקס, עץ עטים ועוד.
 • תעשיות ביטחוניות – חריטה על גבי דסקיות זיהוי ומדליות.
 • אורטופדיה – מכונות CNC מצוינות גם עבור ייצור של מדרסים איכותיים ומדויקים.
 • צרכים וענפים נוספים – החברה מספקת מענה לעוד מגוון צרכים וענפים נוספים, כגון דסקיות סימון לתיקים וארנקים, בניית מצבות, מכונות הלחמה למוצרי מחשבים ותקשורת, סימון ציוד רפואי, חיתוך עורות עבור תעשיית הטקסטיל, ועוד.

לקבלת עוד מידע בנושא והזמנת מכונות מתקדמות עבור צרכי תעשייה שונים, צרו קשר עם חברת אן.טי.אן.טק בטלפון 054-8305355.

0

נדרשים לעבודות ליטוש או פוליש לריצוף ביתכם? רוצים לקבל את התוצאות הטובות ביותר בלי חשש מנזקים? כדאי שתפנו לחברת ליטוש המאה, המספקת את השירותים הטובים והמתקדמים ביותר בתחום.

חשוב לדעת כי ליטוש ופוליש הינן עבודות מקצועיות ומורכבות, וכדי לבצען כראוי יש צורך בידע וניסיון רב, בחומרים ייעודיים ומכשור מתקדם. חברה ליטוש המאה מספקת מענה איכותי ושלם לצרכי הליטוש ו/או הפוליש של לקוחותיה, לצד מחויבות ללוחות זמנים, מחירים הוגנים ושירות מקצועי ואדיב.

 השירות הטוב ביותר בתחום

חברת ליטוש המאה הפכה לכל כך מבוקשת ומומלצת, בזכות שילוב מנצח של מקצועיות רבה לצד שירות נטול דופי. שירותי החברה נשענים על ערכים של אמינות, אחריות, מיומנות ואדיבות, הבאים לידי ביטוי בכל שלבי העבודה. זאת עם התאמה אישית מלאה לצרכיו של כל לקוח והגדרות תקציב, ובזמינות גבוהה מתחילת ההליך ועד לאחר סיומו.

שלא כמו חברות אחרות המספקות מגוון שירותי ניקיון ותחזוקה, הכוללים גם עבודות ליטוש ופוליש, בליטוש המאה עבודות אלו מהוות התמחות עיקרית. החברה פועלת בתחום כבר מעל חמש עשרה שנה ומבצעת מגוון סוגי ליטושים ועבודות פוליש באופן איכותי ועמיד, בעזרת חומרים מובחרים ומכשור מתקדם. העבודות כוללות בין היתר ליטוש וחידוש מרצפות, מדרגות, קירות, ליטוש ספים, עבודות עם רובה ואטימות משטחים עם סילרים מיוחדים, וכל סוג של גימור מבוקש בין אם מבריק, מט, מט משי או מט יבש.

 עבודות ליטוש עבור משטחים שונים

 עם חברת ליטוש המאה תזכו במגוון שירותי ליטוש המיועדים להחלקתם של משטחים מחומרים שונים, וזאת באופן אחיד, אסטטי ועמיד לאורך זמן. השירותים מבוצעים בעזרת ציוד מתקדם המופעל על ידי צוות מיומן, אשר יחדש באופן משמעותי את חזותן של הרצפות ויחסוך את הטרחה והעלות הגבוהה שברכישת, החלפת והתקנת ריצוף חדש. שירותי הליטוש של החברה כוללים ליטוש רצפות משיש עם מלטשת יהלומים המיישרת, מנקה ומבריקה רצפות. כמו כן, בסיום הליך הליטוש מצפים את הריצוף בסילר המגן מפני חדירת רטיבות ולחות, ומעניק חזות מבריקה ורעננה. בנוסף, החברה מתמחה בליטוש מגוון סוגי חומרים ומשטחים נוספים, לרבות ליטוש אבן ובטון, ליטוש מדרגות, ליטוש אבן טרוורטין ועוד. שירותים אלו מסופקים עבור משטחים פנימיים או חיצוניים כך שיהיו מחודשים, אחידים ומבריקים.

 עבודות פוליש מקצועיות

בליטוש המאה מבצעים גם עבודות פוליש ווקס וקריסטל מקצועיות. פוליש קריסטל החברה מבצעת בעזרת מגנזים המוחדר לתוך המרצפות על ידי חימום פני שטח הריצוף, ושפשוף האריחים במכשור מיוחד הכולל מברשות צמר פלדה. זאת בעוד שפוליש ווקס מבוסס על מכונה המקרצפת את הרצפות באמצעות סקוץ' ברייט ולאחר מכן מורחים על גבי הריצוף חומר שעווני המכונה ווקס, המגן על המשטח ומעניק לו ברק.

לקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא בחינם, ולהזמנת שירותי ליטוש ופוליש, צרו קשר עם חברת ליטוש המאה בטלפון 054-5216507.

0

באירוע רב משתתפים צוין ביום שישי האחרון  יום הולדת 20 לצוק מנרה, אורחים רבים הגיעו לקחת חלק באירוע שהיה כולו הנאה צרופה וחוויה מאתגרת , בין המברכים, ראש העיר קרית שמונה הרב ניסים מלכה, ראשי המועצות גיורא זלץ גליל עליון, בני בן מובחר מבואות החרמון, אילן אור מיסוד המעלה,  מייסד האתר הלל צ'רני, המנכ"ל הראשון של הצוק, אנשי תקשורת, סוכני תיירות וקולגות לענף וכמובן נבחרת עובדי הצוק שהפיקו את האירוע בכוחות משותפים

את חגיגות העשרים לצוק, בחרה הנהלת האתר לחגוג ביום שכולו הנאה ואתגר בין כל מתחמי האתר. כ-500 אורחים לקחו חלק באירוע  שמשקף את רוח הצוק, טבע, אתגר, חוויה וחדשנות. במהלך היום הושקה פעילות חדשה באתר – ניווט משפחות, חוויה מלאת עניין לכל המשפחה, איסוף נקודות ציון ברחבי הצוק.  בנוסף, נהנו האורחים ממתקני האתר השונים, ממתחם מנוחה בתחנה העליונה ומטעמים מידיו של שף ראיף דעבוס. החום הכבד לא מנע מאיש לטייל ברכבת הצוק ולהכיר את האזור, לטפס על קיר הטיפוס, להלך יחפים בשביל הרגליים היחפות, לגלוש במגלשות ההרים ולקפוץ בטרמפולינה בנג'י.  האמיצים גם נהנו מסנפלינג במצוק שנישא לגובה 42 מ'.

צוק מנרה  גאה להיות אתר תיירות מוביל בצפון אשר פועל בו לאורך כל ימות השנה הרכבל הארוך במדינה באורך של 1940 מ'. מראש רכס רמים בקיבוץ מנרה ועד התחנה התחתונה בקרית שמונה. מדובר באתר שחובה לבקר בו, כל ישראלי או תייר המגיע מחו"ל. מתחם תיירות שמשלב את נופיו הייחודיים של הגליל העליון ורמת הגולן, מחבר בין אנשים וחוצה גבולות בהעסקת עובדים מכל הדתות,  מחבר את ארץ ישראל של אז והיום, קיבוץ מנרה  והעיר – קרית שמונה, כל זה נולד ממהלך פילנטרופי של הגברת אלזי צ'רני וינברג, שתרמה את הקמתו של הרכבל לפני עשרים שנה כתרומה לתושבי קרית שמונה לאחר מלחמת לבנון הראשונה. חגיגות  העשרים לצוק ימשכו במהלך כל השנה.

הקו המנחה את הנהלת האתר הוא חידוש בלתי פוסק ושמירה על יישור קו עם טרנדים עכשוויים בעולם בתחום ספורט האקסטרים, זאת תוך הקפדה על מגוון גילאים רחב שלו מוצעות הפעילויות. מתוך ראייה זו נערך  באתר המרוץ האנכי הראשון בישראל, הושקו מסלולי הליכה נורדית וכן פתיחת הרכבל לפעילות לילה (בקיץ).

בצוק מנרה מקפידים להשתלב בטבע הישראלי המקיף אותו מבלי לפגוע במרקם האקולוגי העדין, בשיתוף עם קק"ל נפרצו בחורש המצוק מספר מסלולי רכיבת אופנים והליכה נורדית (בדרגות קושי שונות) מרהיבים ומודרכים הנותנים הזדמנות לחוות את הטבע הישראלי אמיתי נדיר ביופיו המשלבים מצפורים ומורשת קרב, היסטוריה, ידיעת הארץ, זואולוגיה, בוטניקה, אקולוגיה ואת רעיון  המיזם של בניית הרכבל ככלי תחבורה המקשר בין הקיבוץ לעיר. צוק מנרה פעיל בכל עונות השנה ומספק תוכן מגוון  מגבש וייחודי לכל המשפחה.

בעולם התרגלו לראות אתרי תיירות מובילים המשלבים בין לינה ואירוח לבין אטרקציות ייחודיות הכלולות בחבילת האירוח. בישראל, מהווה צוק מנרה את הסנונית הראשונה, אשר נטל לידיו את ניהול מתחם האירוח בקיבוץ מנרה, "מנרה לודג'", על-מנת להציע לחובבי האקסטרים מקום המאחד תחת קורת גג אחת את כל הדרוש לחופשה ספורטיבית אולטימטיבית.חוגגים בצוק מנרה 20 שנה צ. צוק מנרה (4)

המתחם מונה 55 חדרי לודג' הפזורים על-פני חמישה מבנים, חדר אוכל, לובי, אולם כנסים ובית כנסת. מיקומו במרום צוק מנרה, חלק מרכס רמים, בגובה 900 מטר, מספק נוף ציורי וכפרי שנשקף מכל עבר: הרי הגולן, החרמון ועמק החולה. בעונות המעבר ניתן לצפות בנדידת הציפורים בגובה העיניים, בעונת החורף המתחם מתכסה בשלג ובעונת הקיץ הטמפרטורה נעימה. החדרים מהווים בסיס לאירוח ביתי חם.. חבילת האירוח במתחם כוללת לינה, ארוחת בוקר וכניסה free pass  לאתר האקסטרים ושימוש בכל המתקנים לאורך כל זמן השהות ללא עלות נוספת.

 מנרה לודג' מתחם האירוח מספק חווית טבע, אקסטרים ותרבות, סיורי עששיות מרתקים מלווים בחידות וסיור זריחה בטבע המתעורר לחיים. האתר ממוקם בציר ראשי באצבע הגליל, על כביש 90 דרומית לקריית שמונה.

0

פירמידה, מרכז לאמנות עכשווית בחיפה, תוקעת יתד בסצנת האמנות של הצפון ומשיקה את "רציף פירמידה", אירוע אמנות רב תחומי שיתקיים בשלושה מוקדים שונים בחיפה. בהזמנת פירמידה תתקיים גם פעילות "בתים מבפנים" שתציע לקהל 45 סיורים בהיבט אדריכלי בחיפה. עוד יתקיימו מופעי מחול ומוסיקה פתוחים לקהל.ימים חמישי עד שבת, 19-20-21 ביולי 2018הכניסה חינם מנהלת אמנותית ואוצרת: גליה בר אור

צוות פירמידה – מרכז לאמנות עכשווית, בהובלת האוצרת הבכירה, גליה בר אור, פותחים את שנת הפעילות הראשונה בפירמידה המתחדשת עם אירוע אמנות רב תחומי רחב: "רציף פירמידה: מנמל חיפה לוואדי סאליב". במסגרת האירוע יתקיימו שלוש תערוכות אמנות בשלושה מוקדי תצוגה: במוזיאון ממגורות דגון, במוזיאון הרכבת ובפירמידה, מרכז לאמנות עכשווית. התערוכות יעסקו בזיכרון ובפוטנציאל האוטופי של חיפה בשלושה מתחמים הנקשרים זה בזה ויוצגו בהן עבודות אמנות עכשווית לצד מוצגים היסטוריים, חלקם טרם נחשפו לציבור.

מוזאון ממגורות דגון יפתח את שעריו לביקור באולמות התצוגה המופלאים שנבנו בראשית שנות החמישים. הוא מסמל זיכרון אנושי משותף בן אלפי שנים הקושר בין תרבות, שגשוג כלכלי ושיתוף פעולה אזורי. מוזאון הרכבת נבנה בתחילת המאה ה-20 כרציף לאניות הקיטור וחיפה נתפסה כ"עיר העתיד" הקושרת שלוש יבשות במפגש מפרה בין מזרח למערב. התחנה השלישית מובילה את הקהל אל פירמידה, במסע מהחזון הגדול אל המציאות ואל מטעני הזיכרון המורכבים של שכונת ואדי סאליב, שם היא ממוקמת. התערוכה בפירמידה תציף שאלות על תפקידם של אמנים, אדריכלים ומתכננים – האם הם נועדו לעצב חיים "יפים" לאנשים "יפים", התחדשות ריקה מזיכרון והתנסות אנושית, או שניחנו בכושר לעורר מודעות, זהות והזדהות.

 התערוכות בפירמידה, מרכז לאמנות עכשווית יוצגו עד אוקטובר 2018. התערוכות במוזיאון הרכבת וממגורות דגון יהיו פתוחות לקהל רק בימים חמישי ושישי במהלך אירוע רציף פירמידה. מיוחד לאירוע: שאטל קרון רכבת יסיע את הקהל מתחנת מרכז השמונה לתחנת רציף המוזיאון בימים חמישי ושישי, חינם!

 כמו כן, בהזמנת פירמידה תתקיים, לראשונה בחיפה, פעילות "בתים מבפנים" שתציע לקהל הצצה לבתים פתוחים וסיורים מגוונים בהיבט אדריכלי, ללא תשלום. אירועי בתים מבפנים מתמקדים במרחב ואדי סאליב וכוללים מבנים בעלי ערך אדריכלי בשוק תלפיות, העיר התחתית, ואדי סאליב, אל עתיקה ועוד. התכנית כוללת גם אתרים נוספים בחיפה כמו קמפוס הטכניון, בזן, בית הנחושת ברחוב החורשה ועוד.

אירוע "רציף פירמידה: מנמל חיפה לוואדי סאליב" יחשוף לציבור אתרים חבויים ויעורר דיון על מרחב הנמצא בתהליכי התחדשות. הצפי הוא שהאירוע יביא לחיפה עשרות אלפי מבקרים שייהנו גם ממופעי מחול ומוסיקה. פרטים נוספים, שעות הפעילות, התערוכות, המופעים השונים ואירוע הפתיחה באתר פירמידה החדש pyramida-art.com

0

עו"ד בועז גור חושף את תכניותיו לבחירות: יעמוד בראש רשימת "מקומי בחיפה" ויתמודד לבחירות למועצת העיר כחלק מתנועת "מקומי" הארצית. עו"ד גור: " הגיעה העת להוביל רשימה בחיפה אשר המסוגלת להפוך חזון עירוני למציאות בשטח "

עו"ד בועז גור, המכהן כחבר מועצת עיריית חיפה משנת 2013, מצטרף לתנועת 'מקומי' ויעמוד בראש רשימת התנועה שתתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר תחת השם "מקומי בחיפה". הרשימה החדשה בהובלתו של עו"ד גור תתמקד בפיתוח מערכת החינוך העירונית, קידום הכלכלה המקומית, מלחמה עיקשת במפגעי הסביבה ותהיה הבית למשפחות הצעירות, אלה שאוהבות את חיפה אבל חוששות שלילדיהן לא יהיה מקום בעיר בעתיד, שמתקשות עם היעדר התעסוקה, שדורשות פתרונות לזיהום האוויר הגואה והמתחים פנים קהילתיים הגוברים בעיר.

רשימת "מקומי בחיפה" תורכב מחיפאים וחיפאיות שחיים את העיר ומבינים שהיא חייבת חזון ברור לעתיד על מנת לא להישאר מאחור בכל תחומי החיים. פעילי הרשימה מעורבים כיום באופן אינטנסיבי ויום יומי בפעילות בעיר בתחומי החינוך, הקהילה, הכלכלה והגנת הסביבה ומביאים איתם ניסיון רב ושורה של הצלחות מוכחות.

עו"ד גור המשמש כיו"ר איגוד ערים להגנת הסביבה מפרץ חיפה, מחזיק תיק ההון החברתי בעירייה ויו"ר הוועדה לאחריות משותפת בעיר, הוא פעיל חברתי ותיק המעורב במאבקים רבים בעיר והיה ממובילי המחאה החברתית בחיפה בשנת 2011. בעברו כיהן במשך כ-8 שנים כחבר הועד המנהל של המכללה החברתית-כלכלית וכעמית בקרן ברל כצנלסון. הוא עו"ד וכלכלן במקצועו, מתמחה בתחומי המשפט הציבורי, איגוד מקצועי, רגולציה וסוגיות תכנון ובניה. במקביל להיותו חבר במועצת העיר, משמש עו"ד גור כמזכיר באיגוד העובדים הסוציאליים בהסתדרות וכדירקטור בחברה הכלכלית חיפה ובחברת "היי-סנטר" – חברת היזמות של עיריית חיפה.

תנועת 'מקומי – מנהיגות מקומית' הוקמה לפני כשנה על ידי קבוצת פעילים חברתיים מתוך מטרה לחזק את השפעת תושבי הרשויות המקומיות והאזוריות על קובעי המדיניות בישראל, באמצעות עידוד מעורבות של נציגות אזרחית מקצועית ופעילה ברשויות המקומיות. התפיסה שמובילה התנועה מבוססת על כך שהמרחב המקומי הוא המקום המשפיע ביותר על חייו של כל אדם וכי יש לצמצם את המעורבות וההתערבות של השלטון המרכזי בנעשה בזירה המקומית.  במקביל, מובילה התנועה ליצירת שיתופי פעולה אזוריים בין מספר רשויות מקומיות, לצורך טיפול בנושאי מפתח בסביבתם. בבחירות הקרובות יתמודדו נציגי התנועה בערים ורשויות נוספות ביניהן: טירת כרמל, ראש העין, יקנעם, רעננה ותל אביב.

עו"ד בועז גור: "אחרי שנים של עשייה חברתית בעיר ופעילות במועצת העיר בקדנציה האחרונה אני מאמין כי הגיעה העת להוביל רשימה בחיפה אשר המסוגלת להפוך חזון עירוני למציאות בשטח. תפיסה אשר מכירה בערך של מגוון אנושי ותרבותי ובצרכים הייחודים של כל השכונות בעיר. תפיסה אשר מאפשרת לנו לעצב את אופי העיר שלנו בהתאם לאינטרסים ולרצונות של התושבים.

מקומי בחיפה תפעל עבור חיפה ועבור התושבים שלה, ותשים כיעד את חיזוקה של חיפה שאנחנו אוהבים, רוצים להנות ולהוריש לילדינו: עיר מאוזנת, נקייה, משתפת ומצוינת, הנמצאת בשינוי מתמיד ושמחזיקה ארבעה עוגני צמיחה עיקריים: כלכלה מקומית מפותחת, חינוך בראש סדר העדיפויות, תרבות וקהילה משגשגות וסביבה עירונית מתוכננת, מתקדמת ונקייה מזיהום שכל תושב ירגיש שייך אליה."

כתבות נוספות